Meie inimesed

Kõik meie inimesed on professionaalse väljaõppega kogenud praktikud. Väärtustame kliendikeskset lähenemist avatud ja positiivses õhkkonnas. Esikohale oleme seadnud teenuse kvaliteedi ja kliendi rahulolu. Viime läbi nõustamist ja teraapiaid, mis toetavad kliendi vaimse ja füüsilise seisundi paranemist ning sisemise tasakaalu saavutamist.

Krista Haak
Hingamisterapeut ja Tasakaalustuudio looja 

Hetkel uusi kliente vastu ei võta




Marii Haak
Psühholoogiline nõustaja ja Tasakaalustuudio looja

Minuga on võimalik ühendust saada helistades
telefonil 566 10163 või kirjutades
marii@tasakaalustuudio.ee  


Kaisa Linnamägi
Individuaalne nõustamine,
pere- ja paarinõustamine

Minuga on võimalik ühendust saada helistades
telefonil 519  44932 või kirjutades 
kaisa@tasakaalustuudio.ee

Kristel Ditmann
Psühholoogiline nõustamine ja zen coaching

Minuga on võimalik ühendust saada helistades
telefonil 50 12883 või kirjutades
kristel@tasakaalustuudio.ee


Maret Kasepalu
Psühholoogiline nõustamine 

Minuga on võimalik ühendust saada helistades
telefonil 52 28954 või kirjutades
maret@tasakaalustuudio.ee



Kristiina Naumova
Kallistamisteraapia

Minuga on võimalik ühendust saada helistades
telefonil 537 87230 või kirjutades
kristiina.naumova@tasakaalustuudio.ee


Merle Peters
Loovteraapiad

Minuga on võimalik ühendust saada helistades
telefonil 50 97463  või kirjutades
merle@tasakaalustuudio.ee


 Piret Kokk
Massaažid ja kraniosakraalne teraapia

Minuga on võimalik ühendust saada helistades
telefonil 52 62498 või kirjutades
piret@tasakaalustuudio.ee


Siret Raid
Holistiline regressiooniteraapia ja Emotsionaalse vabaduse tehnika (META-EFT) teraapia  

Minuga on võimalik ühendust saada helistades
telefonil 505 5173 või kirjutades
siret@tasakaalustuudio.ee