Merle Peters

A. Einstein on öelnud, et elada võib kahte moodi: üks on nõndaviisi, justkui poleks miski ime, teine on selliselt, et kõik meid ümbritsev on imeline. Iga inimese elu ja kulgemine on ainulaadne ning imeline. Tänapäeval on elu muutunud nii kiireks, et aega Elu imetleda kipub jääma järjest vähemaks.

Olen oma elus pühendanud 12 aastat muusika õpingutele ja veel rohkemgi tantsukunstile. Tants, laul ja pillimäng olid minu saatjateks varajasest lapsepõlvest, kuni saabus hetk, mil keerasin kõigele sellele selja. Leidsin, et olin saanud suureks ja pidin hakkama tõsiste asjadega tegelema. Sukeldusin ärimaailma ja ronisin mööda karjääriredelit ikka aina üles. See oli omamoodi tore ajajärk, õppisin sellest kõigest väga palju. Töö pakkus mulle palju väljakutseid (mida entusiasim ja ambitsiooniga seljatasin) ja majanduslikku kindlustatust. Olenemata sellest, oli kusagil kuklas rahutus ja teadmine, et see pole päris minu tee.

2006. aastal sattus mu pilk kuulutusele, milles seisis, et Tallinna Ülikooli võetakse vastu üliõpilasi Kunstiteraapia õppesse. Mul puudusid igasugused teadmised, mis on kunstiteraapiad, aga tunne oli õige. Juba õppekava nimes olid kaks olulist sõna: kunst ja teraapia. Nii ma alustasin 2006 aasta septembrist õpinguid Tallinna Ülikoolis Kunstiteraapiate erialal. 2009 kevadel lõpetasin saades terviseteaduse bakalaureusekraadi. Lisaerialana lõpetasin tervisejuhtimise. Samal ajal alustasin praktiseerimist terapeudina. 2011 alustasin õpinguid Tallinna Ülikooli Kunstiteraapiate magistriõppes. 2015 lõpetasin õpingud saades terviseteaduse magistrikraadi omandades Loovterapeudi kutse (tase 7).

Tänaseks usun, et olen oma tee leidnud. Saan rahulikult seda mööda kulgeda, olles avatud kõikidele võimalustele, mis elul pakkuda on. Nautida, imetleda Elu imesi koos mind alati saatvate ja toetavate pereliikmete ja sõpradega.

Loovteraapiate kohta kirjutan pikemalt siin.  Hinnakirjaga saab tutvuda siin

Minuga on võimalik ühendust saada helistades
telefonil 50 97463  või kirjutades merle@tasakaalustuudio.ee.